5. Roza Bahrami

Roza Bahrami (1973)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Roza BAHRAMI (Teheran, 1973)

Graficus, illustrator

Roza Bahrami - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Roza Bahrami - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 22:00

Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen71 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst