5. Rüdiger Eschert

Rüdiger Eschert (1940-2012)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Rüdiger ESCHERT (1940 - 2012)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Rüdiger Eschert - Sonderedition Sport for peace, 1997 ,handsigniert kopen? Bied vanaf 90!

Rüdiger Eschert - Sonderedition Sport for peace, 1997 ,handsigniert

Geplaatst doorwilliputz1

Eindtijd03-08-2021 om 21:47

VerzendingInternationaal

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Rüdiger Eschert - Rodelen kopen? Bied vanaf 165!

Rüdiger Eschert - Rodelen

Geplaatst doorlambiorix

Eindtijd25-05-2021 om 21:31

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst