5. Rudy Beerens

Rudy Beerens (1950)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Rudy BEERENS (Weert 1950)

Rudy Beerens - Vederlicht 1992 kopen? Bied vanaf 25!

Rudy Beerens - Vederlicht 1992

Geplaatst doorleen

Eindtijd13-04-2021 om 22:08

Jaartal1992
TechniekAcryl
Afmetingen51 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst