5. Ruud Dekker

Ruud Dekker (1959)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Ruud DEKKER (1959)

Ruud Dekker - Friese doorlopers: groot hyperrealistisch olieverfschilderij /handgemaakte lijst kopen? Bied vanaf 600!

Ruud Dekker - Friese doorlopers: groot hyperrealistisch olieverfschilderij /handgemaakte lijst

Geplaatst doorMiles

Eindtijd24-05-2021 om 22:52

Jaartal2003
Afmetingen80 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst