5. Ruud Nelissen

Ruud Nelissen (1944)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Ruud NELISSEN (Breda, 1944)

Ruud Nelissen - Klein Avondrood kopen? Bied vanaf 200!

Ruud Nelissen - Klein Avondrood

Geplaatst doorMRietveld

Eindtijd06-06-2021 om 20:36

Jaartal1977
Afmetingen31 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst