5. Sacha Kolin

Sacha Kolin (1911-1981)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Sacha KOLIN (Parijs 1911 - New York 1981)

Sacha Kolin - Linosnede Abstract kopen? Bied vanaf 40!

Sacha Kolin - Linosnede Abstract

Geplaatst doorbellarte

Eindtijd31-01-2021 om 20:12

Jaartal1957
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst