5. Sandra Derks

Sandra Derks (1960)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Sandra DERKS (Maastricht 1960)

Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990 kopen? Bied vanaf 55!

Sandra Derks - Zeefdruk met gedicht, van Rob Schouten - 1990

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd14-03-2021 om 19:07

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst