5. Sandra Nitesco

Sandra Nitesco (1937)

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Sandra NITESCO (Boekarest 1937)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Sandra Nitesco - 'San' kopen? Bied vanaf 55!

Sandra Nitesco - 'San'

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1972
TechniekDroge Naald
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Sandra Nitesco - strange assembly (handgekleurd) kopen? Bied vanaf 75!

Sandra Nitesco - strange assembly (handgekleurd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Nitesco - Emprisonnings (handgekleurd) kopen? Bied vanaf 75!

Sandra Nitesco - Emprisonnings (handgekleurd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Nitesco - Ets/Aquatint titel, soleil sur la ville kopen? Bied vanaf 10!

Sandra Nitesco - Ets/Aquatint titel, soleil sur la ville

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst