5. Schang Hutter

Schang Hutter (1934)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Schang HUTTER (Solothurn 1934 - Derendingen 2021)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Schang Hutter - kinderen kopen? Bied vanaf 100!

Schang Hutter - kinderen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPietcallemeyn

Eindtijd01-08-2021 om 22:11

Jaartal1975
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Schang Hutter - Eisenskulptur mit Rostpatina (o.T.), 1982 kopen? Bied vanaf 1250!

Schang Hutter - Eisenskulptur mit Rostpatina (o.T.), 1982

Beeld / Object

Geplaatst doorAbendstern

Eindtijd10-08-2021 om 21:22

VerzendingInternationaal

Jaartal1982
TechniekIJzer
GesigneerdHandgesigneerd