5. Scott Neary

Scott Neary (1949)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Scott NEARY (New York City, 1949)

Scott Neary - Jubileumprent Stichting Peninsula en een extra werk van Domien Coppelmans kopen? Bied vanaf 45!

Scott Neary - Jubileumprent Stichting Peninsula en een extra werk van Domien Coppelmans

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 15:22

Jaartal1996
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst