5. Sepp Frank

Sepp Frank (1889-1970)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

geb Miesbach 1889overl Munchen 1969Graficus , schilder

Duits

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Sepp Frank - Ets, krijgsheer kopen? Bied vanaf 15!

Sepp Frank - Ets, krijgsheer

Geplaatst doorduif

Eindtijd29-07-2021 om 20:23

TechniekEts
Afmetingen47 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Sepp Frank - 2 signierte Radierungen um 1920, (Italien-Zyklus) kopen? Bied vanaf 70!

Sepp Frank - 2 signierte Radierungen um 1920, (Italien-Zyklus)

Geplaatst doortatsetra

Eindtijd04-03-2021 om 00:51

VerzendingInternationaal