5. Simone M. Dettmeijer

Simone M. Dettmeijer (1944-2014)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Simone DETTMEIJER (Rotterdam 1944 - Rotterdam 2014)

Laatste
kans
Simone M. Dettmeijer - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 40!

Simone M. Dettmeijer - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd05-08-2021 om 19:00

Afmetingen36.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst