5. Stephane Delapree

Stephane Delapree (1956)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Stéphane DELAPRÉE (Parijs 1956)

Frans

Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor kopen? Bied vanaf 250!

Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 19:36

Jaartal2007
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst