5. Susanne Fiebelkorn

Susanne Fiebelkorn (1935)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Susanne Fiebelkorn woont in Den Hoorn en is geboren in Hamburg. Zij volgde haar opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag (1985-1990) in de richting schilderen, tekenen en grafiek.

Susanne Fiebelkorn - handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1991 kopen? Bied vanaf 50!

Susanne Fiebelkorn - handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1991

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd19-06-2021 om 22:41

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst