5. Suzanne van Reenen

Suzanne van Reenen

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Suzanne van REENEN

Suzanne van Reenen - Weids landschap kopen? Bied vanaf 55!

Suzanne van Reenen - Weids landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd01-06-2021 om 22:18

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst