5. Suze Middendorp

Suze Middendorp (1869-1973)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Suze Middendorp (Amsterdam 1869 - Bussum 1973)

Suze Middendorp - Vrouw in het bos kopen? Bied vanaf 100!

Suze Middendorp - Vrouw in het bos

Geplaatst doorKarinvanDonkelaar

Eindtijd11-05-2021 om 20:22

Afmetingen50 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst