5. Sytze Folkertsma

Sytze Folkertsma

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Sytze FOLKERTSMA

Rietveld Academie

Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender kopen? Bied vanaf 45!

Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd23-03-2021 om 19:27

Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst