5. Taco Meeuwsen

Taco Meeuwsen (1958)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

Taco MEEUWSEN

Taco Meeuwsen - Zeefdruk "Deep down under" kopen? Bied vanaf 40!

Taco Meeuwsen - Zeefdruk "Deep down under"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd14-05-2021 om 20:05

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst