5. Teunis Ooms

Teunis Ooms (1906-1999)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Teun OOMS (Schoonhoven, 1906 - 1999)

Teunis Ooms - Boerderij aan het water. kopen? Bied vanaf 100!

Teunis Ooms - Boerderij aan het water.

Geplaatst doorBertvee

Eindtijd25-04-2021 om 22:05

Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst