5. Theo Baars

Theo Baars (1939)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Theo BAARS (Amsterdam 1939) Theo Baars heeft als achtergrond een opleiding aan de Grafische School en de Kunstacademie in Amsterdam. Vlakverdeling, lay-out en de samenstelling van het kleuren pallet zijn sterke factoren die we terug vinden in zijn werk. Het werk valt onder de categorie abstract realisme. Vorm en figuur is aanwezig maar laat voldoende ruimte voor eigen fantasie. De optimistische uitstraling en het opvallend frisse kleurgebruik zijn bij het zien van de voorstellingen voor menigeen een positieve oppepper. Hij schildert voornamelijk met acrylverf op linnen. Theo Baars exposeerde vorig jaar succesvol in Le Grand Arche te Parijs. Daardoor hangen zijn werken nu in Frankrijk, Spanje en niet te vergeten in het Verenigd Koninkrijk.

Theo Baars - Palingweg 98 kopen? Bied vanaf 500!

Theo Baars - Palingweg 98

Geplaatst doorKeeskunstveiling

Eindtijd17-04-2021 om 22:15

Afmetingen90 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst