5. Theo Kemperman

Theo Kemperman (1936-2012)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Theo KEMPERMAN (Amsterdam 1936 - 2012 Alkmaar)

Laatste
kans
Theo Kemperman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Theo Kemperman - Zonder titel

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd25-07-2021 om 20:07

Jaartal1975
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst