5. Theo Mols

Theo Mols (1929)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Theo MOLS (Tilburg 1929)

Theo Mols - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Theo Mols - Zonder titel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd20-02-2021 om 10:28

Afmetingen43 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst