5. Therese Holbein von Holbeinsberg

Therese Holbein von Holbeinsberg (1785-1859)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Therese HOLBEIN VON HOLBEINSBERG (Graz ca. 1785 - Wenen 1859)

Oostenrijks

Therese Holbein von Holbeinsberg - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 50!

Therese Holbein von Holbeinsberg - Landschap met bomen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd11-05-2021 om 21:22

Jaartal1814
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst