5. Thom Hoffman

Thom Hoffman (1957)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Thom HOFFMAN (Wassenaar 1957)

Thom Hoffman - Silverprint - 'Sri Lanka' - 2014 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 180!

Thom Hoffman - Silverprint - 'Sri Lanka' - 2014 (Ingelijst)

Fotografie

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd07-06-2021 om 20:45

Jaartal2004
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst