5. Tilopa Monk

Tilopa Monk (1949-2010)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Tilopa MONK (1949 - 2010)

Tilopa Monk - Kleurenets, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Tilopa Monk - Kleurenets, Abstracte compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd20-07-2021 om 22:36

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst