5. Tom Lenders

Tom Lenders (1942-2019)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Tom LENDERS (1942-2019)

Tom Lenders - Groot,, Mijn eerste olieverf schilderij 1958,, kopen? Bied vanaf 35!

Tom Lenders - Groot,, Mijn eerste olieverf schilderij 1958,,

Geplaatst doorAapeloekie

Eindtijd23-07-2021 om 21:24

Jaartal1958
Afmetingen72 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst