5. Ton Beentjes

Ton Beentjes (1948)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ton BEENTJES (1948-02-04)

Opleidingen: 1961 - 1963 L.T.S. Don Bosco. Polderweg. Amsterdam. Diploma huisschilder/etaleur.

1963 - 1967 Amsterdamse Grafische School.
                      Diploma reklametekenaar/ontwerper.

1967 - 1971 Rijksacademie van Beeldende Kunsten. Stadhouderskade. Amsterdam. Propaedeutisch jaar o.l.v. Prof.Cor Hund. Modeltekenen/ Willem den Ouden. Vakklas schilderen/ Willem Vaarzon Morell. Beeldhouwen/ Paul Gregoire. Grafiek/ Eric Thorn Leeson.

1988 - 1990 Kursus Pedagogisch Didaktische Bijscholing. Gerrit Rietveld Academie. Amsterdam. Diploma lesbevoegdheid buitenschoolse activiteiten.

Ton Beentjes - Schilderij kopen? Bied vanaf 50!

Ton Beentjes - Schilderij

Geplaatst doormengelbarts

Eindtijd16-07-2021 om 22:22

Afmetingen101 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst