5. Ton Etman

Ton Etman (XXe Eeuw)

2 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Ton ETMAN (XXe eeuw)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Ton Etman - Stilleven - Nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 225!

Ton Etman - Stilleven - Nieuwe lijst!

Geplaatst doorZuiverKunst

Eindtijd08-08-2021 om 20:50

TechniekAcryl
Afmetingen65.5 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ton Etman - Abstracte voorstelling van een paard kopen? Bied vanaf 300!

Ton Etman - Abstracte voorstelling van een paard

Geplaatst doorDaanbriene

Eindtijd02-06-2021 om 22:24

Afmetingen105 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst