5. Trees Klijn

Trees Klijn (XXe Eeuw)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Trees KLIJN (Nederland)

Laatste
kans
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 35!

Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd01-08-2021 om 20:08

TechniekEts
Afmetingen69.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout