5. Ugo Dossi

Ugo Dossi (1943)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Ugo DOSSI (München, 1943)

Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ugo Dossi - Frühes Werk! Interessant für Sammler! UNIKAT! Handsigniert und datiert. kopen? Bied vanaf 110!

Ugo Dossi - Frühes Werk! Interessant für Sammler! UNIKAT! Handsigniert und datiert.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaureano

VerzendingInternationaal

Jaartal1969
TechniekPotlood
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ugo Dossi - FARBSERIGRAPHIE , SCHACHSUITE 1973 . TURNIER M.MICHEl/MARCEL DUCHAMP.Signiert kopen? Bied vanaf 160!

Ugo Dossi - FARBSERIGRAPHIE , SCHACHSUITE 1973 . TURNIER M.MICHEl/MARCEL DUCHAMP.Signiert

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
Afmetingen65 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ugo Dossi - Composition 79 - handgesigneerd - oplage 150 kopen? Bied vanaf 129!

Ugo Dossi - Composition 79 - handgesigneerd - oplage 150

Geplaatst doorbone

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst