5. Valerie Hermant

Valerie Hermant

3 aangeboden items / 6 verkochte items

Valerie HERMANT

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Valerie Hermant - Fleurs kopen? Bied vanaf 20!

Valerie Hermant - Fleurs

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Valerie Hermant - Le repas des Mariés kopen? Bied vanaf 18!

Valerie Hermant - Le repas des Mariés

TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Valerie Hermant - La place de ronde kopen? Bied vanaf 15!

Valerie Hermant - La place de ronde

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst