5. Victor Dolphyn

Victor Dolphyn (1909-1992)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Victor DOLPHYN (Diest 1909 - Antwerpen 1992)

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Victor Dolphyn - 'portret van jong meisje, zijn vriendin' kopen? Bied vanaf 395!

Victor Dolphyn - 'portret van jong meisje, zijn vriendin'

Geplaatst doortomverbeiren

Jaartal1968
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Victor Dolphyn - ' stadsgezicht' kopen? Bied vanaf 385!

Victor Dolphyn - ' stadsgezicht'

Geplaatst doortomverbeiren

Afmetingen69 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Victor Dolphyn - 'Na de storm' kopen? Bied vanaf 255!

Victor Dolphyn - 'Na de storm'

Geplaatst doortomverbeiren

Afmetingen37 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst