5. Victor Dooms

Victor Dooms (1912-1994)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Victor DOOMS ( Sint-Martens-Latem 1912 - Gent 1994)

Victor Dooms - 'Latemse molen in de winter' kopen? Bied vanaf 395!

Victor Dooms - 'Latemse molen in de winter'

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd21-05-2021 om 22:07

Jaartal1974
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst