5. Victor RENTY

Victor RENTY (1923-2017)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Victor RENTY (Oostende 1923 - Antwerpen(?) 2017)

Postexpressionistisch schilder, pastellist en aquarellist van imaginaire landschappen, marines, stads- en strandgezichten en stillevens. Musicus. Begint in 1956 te tekenen en te schilderen. Eerste tentoonstelling in 1961, te Merksem. In zijn door de muziek beïnvloed expressionistisch werk, primeert de kleur. Vanaf 1970 merkt men een abstraheringstendens met vage verwijzingen naar de realiteit.

Belgisch

Victor RENTY - Expressionistisch compositie -Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 99!

Victor RENTY - Expressionistisch compositie -Olieverf op doek

Geplaatst doordaanj

Eindtijd30-05-2021 om 21:11

Jaartal1967
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam