5. Vincent Rijnbende

Vincent Rijnbende (1955)

4 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Apeldoorn 1955

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Vincent Rijnbende - Litho, Titel, Dezelfde boodschappen kopen? Bied vanaf 20!

Vincent Rijnbende - Litho, Titel, Dezelfde boodschappen

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Vincent Rijnbende - Klapwiekende Appelboom kopen? Bied vanaf 29!

Vincent Rijnbende - Klapwiekende Appelboom

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Vincent Rijnbende - Dezelfde boodschappen kopen? Bied vanaf 29!

Vincent Rijnbende - Dezelfde boodschappen

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1995
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Vincent Rijnbende - Zeefdruk, Titel, Klapwiekende Appelboom. kopen? Bied vanaf 30!

Vincent Rijnbende - Zeefdruk, Titel, Klapwiekende Appelboom.

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst