5. Vonne Bode

Vonne Bode (1973)

1 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Vonne BODE (1973, Amsterdam)

Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd09-08-2021 om 19:42

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen79 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst