5. Willem Commandeur

Willem Commandeur (1917-1966)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Willem COMMANDEUR Geboortegegevens: _ 1917 - - geborente Koedijkdd 15.03.1917betreft: Wilhelmus Nicolaas (Willem) Commandeur Overlijdensgegevens: _ 1966 - - overledente Alkmaar (Gemeente Alkmaar) dd 05.04.1966betreft:Wilhelmus Nicolaas (Willem) Commandeur

Willem Commandeur - Schildering op board: Vogel kopen? Bied vanaf 149!

Willem Commandeur - Schildering op board: Vogel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 21:18

TechniekAcryl
Afmetingen22.6 cm x 33.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst