5. Willem Goedegebuure

Willem Goedegebuure (1953)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Willem GOEDEGEBUURE (Sint-Annaland, 1953)

Willem Goedegebuure - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!

Willem Goedegebuure - Zonder titel

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd05-05-2021 om 22:00

Jaartal1993
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst