5. Willem Jos de Gruyter

Willem Jos de Gruyter (1899-1979)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Willem Josyah de GRUYTER (Singapore 1899 - Amsterdam 1979)

Willem Jos de Gruyter - C4802-2, Trap-steeg te Pont en Royans (Zuid-Frankrijk) kopen? Bied vanaf 125!

Willem Jos de Gruyter - C4802-2, Trap-steeg te Pont en Royans (Zuid-Frankrijk)

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd02-03-2021 om 20:50

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen71.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst