5. Willem Kerklaan

Willem Kerklaan (1946)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Willen KERKLAAN (Delft 1946)

Willem Kerklaan - LR (grote Preeg) eigen druk kopen? Bied vanaf 110!

Willem Kerklaan - LR (grote Preeg) eigen druk

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd20-06-2021 om 21:39

TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst