5. Willem Klijn

Willem Klijn (1892-1961)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Wilhelm Klijn, geboren te Amsterdam 1892-07-22 en overleden te Amsterdam 1961-04-20Naamvarianten: Klijn, Wilhelm en Klijn, Wilhelm Heinrichsigneerde: Willem KlijnKwalificaties: graficus, schilder, tekenaar, pastellist, aquarellist, vervaardiger van houtsnedes, etser, lithograafNationaliteit: NederlandsFamilierelaties: broer van Albert Klijn; zoon van Henricus KlijnBiografische gegevens:Werkzame periode 1907 - 1961Opleiding: Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam) Werkzaam in Amsterdam, Brussel, Den Helder, Wijk aan Zee (Beverwijk), Zandvoort en Amsterdam 1931 - 1961Relaties met andere kunstenaars: Leerling van Dake, Carel Lodewijk (I) Derkinderen, Antoon Dupont, Pieter Klijn, Hendrik Vlaanderen, Andr_ Waay, Nicolaas van der Leraar van Krumme, August Gottlieb ArthurOnderwerpen: landschap (als genre), winterlandschap, stadsgezicht, straatsc

Willem Klijn - 2 inkttekeningen, o.a voorstelling 'Judith' kopen? Bied vanaf 30!

Willem Klijn - 2 inkttekeningen, o.a voorstelling 'Judith'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Eindtijd04-04-2021 om 15:46

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst