5. Wim de Haan

Wim de Haan (1913-1967)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Wim de HAAN (Amsterdam 1913 - Amsterdam 1967)

Wim de Haan - Abstracte compositie, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1150!

Wim de Haan - Abstracte compositie, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Eindtijd19-07-2021 om 19:22

Jaartal1953
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen65 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst