5. Wim Kunnen

Wim Kunnen (1945)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Beeldend kunstenaar en grafisch ontwerper. Zie www.wimkunnen.nl

Wim Kunnen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Wim Kunnen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd04-04-2021 om 21:23

Jaartal1985
Afmetingen42 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst