5. Wim Nefkens

Wim Nefkens (1899-1982)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Wim NEFKENS (Ede 1890 - Lunteren 1982)

Wim Nefkens - Boslandschap kopen? Bied vanaf 45!

Wim Nefkens - Boslandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd07-08-2021 om 21:07

TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst