5. Wim van Ham

Wim van Ham (1900-1974)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Wim van HAM (Gouda 1900 - Amsterdam 1974)

Wim van Ham - Wintergezicht. Dennenbos in de sneeuw. kopen? Bied vanaf 89!

Wim van Ham - Wintergezicht. Dennenbos in de sneeuw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd02-03-2021 om 22:44

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst