5. Wout Heinen

Wout Heinen (1942)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Wout HEINEN (Utrecht 1942)

Wout Heinen - Twee figuren. Vrouw en man. Naakt. kopen? Bied vanaf 39!

Wout Heinen - Twee figuren. Vrouw en man. Naakt.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd11-06-2021 om 21:39

Jaartal1987
TechniekAcryl
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst