5. Wouter Hisschemoller

Wouter Hisschemoller (1965)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Wouter HISSCHEMÖLLER (Haarlem 1965)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!

Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen59.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Wouter Hisschemoller - Studie Bosgroei kopen? Bied vanaf 60!

Wouter Hisschemoller - Studie Bosgroei

Geplaatst doorCoos

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Hisschemoller - Bijen kopen? Bied vanaf 55!

Wouter Hisschemoller - Bijen

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst