5. Yaquelin Abdala

Yaquelin Abdala (1968)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Yaquelín ABDALÁ (Cuba 1968)

Cubaans

Yaquelin Abdala - Litho, met titel. kopen? Bied vanaf 10!

Yaquelin Abdala - Litho, met titel.

Geplaatst doorduif

Eindtijd10-08-2021 om 22:30

TechniekLitho
Afmetingen21.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst