5. Yvonne de Jonge-Melly

Yvonne de Jonge-Melly (1941)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Yvonne de JONGE-MELLY (Amsterdam 1941)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "Clown en Luchtballon" kopen? Bied vanaf 20!

Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "Clown en Luchtballon"

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd07-03-2021 om 22:24

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yvonne de Jonge-Melly - Acrobaat kopen? Bied vanaf 75!

Yvonne de Jonge-Melly - Acrobaat

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd30-07-2021 om 21:22

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout