5. Yvonne Pattché

Yvonne Pattché (1931)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Yvonne PATTCHÉ (Batavia 1931)

Yvonne Pattché - Klaprozen kopen? Bied vanaf 170!

Yvonne Pattché - Klaprozen

Geplaatst doorJvanvlijmen

Eindtijd18-06-2021 om 22:53

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst